ŚWIETNIE WYNIKI NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W BIAŁYMSTOKU

W dniu 30 września w Białymstoku odbył się Miedzynarodowy Turniej, w którym udział wzięło blisko 250 zawodników z 24 klubów, w tym sześcioro ostródzkich zawodników.

Natalia Stachowicz , Michał Bukowski, Jakub Żegunia, Jakub Jarzynka, Alan Tykałowski oraz Lena Jamróz. Jak zwykle nasi zawodnicy nie zawiedli i do Ostródy przywieźli 5 pucharów. Świetny debiut zaliczył świerzo upieczony 18 latek Michał Bukowski, który w kategorii senior do 80 kg zdominował swoich rywali i tym samym zajął 1 miejsce. Bardzo dobrze spisali się również nasi kadrowicze tj. Jakub Żegunia który również zdominował rywali i również zajął 1 miejsce natomiast Natalia Stachowicz zajęła drugie miejsce. Na pochwałę zasługują również walki dwóch naszych brązowych zawodników Jakuba Jarzynki oraz Alana Tykałowskiego.