OD 1 WRZEŚNIA NASTĄPIĄ ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY POCIĄGÓW W NASZYM WOJEWÓDZTWIE

Od 1 września będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W związku z kontynuacją prac modernizacyjnych na odcinkach Szczytno – Ełk przez Pisz oraz Działdowo – Olsztynek POLREGIO nadal będą prowadziły na tych trasach autobusową komunikację zastępczą.

Największe zmiany zaczną obowiązywać 13 września. Na ten dzień PKP Polskie Linie Kolejowe zaplanowały rozpoczęcie remontu na trasie z Olsztyna do Gutkowa. Wiąże się to z wprowadzeniem autobusowej komunikacji zastępczej. Autobusy będą przewoziły podróżnych ze stacji Olsztyn Główny do stacji Gutkowo, skąd nasi pasażerowie będą mogli kontynuować podróż w kierunku Elbląga już pociągami POLREGIO. Inaczej wyglądać będzie sytuacja osób podróżujących na trasie Olsztyn Główny – Braniewo, tu na całej długości linii będzie obowiązywała autobusowa komunikacja zastępcza.

Autobusy komunikacji zastępczej będą kursowały zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy, skonstruowanym tak, aby pasażerowie POLREGIO jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, będzie odbywał się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków. Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych www.polregio.pl i www.portalpasazera.pl.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.