WYŻYWAŁ SIĘ NA ŻONIE. ODPOWIE PRZED SĄDEM

W środę do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który wszczął kolejną już awanturę z żoną. Funkcjonariusze ustalili, że nie było to pierwsze takie zachowanie 57-latka.

Od kilku miesięcy  mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu często awanturował się z żoną, szarpał ją za ubrania, wyzywał i groził śmiercią. Mężczyzna w trakcie zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj mieszkaniec miasta po zebraniu przez policjantów dowodów w sprawie usłyszał zarzut znęcania się. Funkcjonariusze wnioskują do Prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego.

Z takiego samego powodu do policyjnego aresztu trafił dzisiejszej nocy  31-letni mieszkaniec gminy Morąg. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna od około 6 miesięcy miał ciągle niepokoić swoją żonę, wyzywać, szarpać za uprania  i grozić jej pozbawieniem życia. Teraz policjanci w tej sprawie zbierają dowody.

Za znęcanie nad osobami najbliższymi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

3 komentarze

Aż dziwne, że zabrała go policja (brawo). Podobne sytuacje miałam gdzie policja była kilkakrotnie wzywana to kończyło się na tym, że kazali się dla męża uspokoić po czym wychodzili i sytuacja powtarzała się od nowa.
Powinna być stosowana surowsza kara w takich przypadkach i stosowana natychmiast, a nie czekać aż coś się wydarzy.

Nie za bardzo wiemy, gdzie w informacji jest tak napisane?

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.