ZATRZYMANO MĘŻCZYZNĘ PODEJRZANEGO O USZKODZENIE CIAŁA ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

Morąscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku doznanych obrażeń zmarł 53-latek.

Do zdarzenia doszło pięć dni temu w miejscowości położonej w gminie Miłakowo. Wczoraj zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się 26 maja w miejscowości położonej w gminie Miłakowo. Po godz. 20.00 policjanci z Morąga otrzymali zgłoszenie od dyspozytora pogotowia, że przed posesją leży mężczyzna z widocznymi obrażeniami ciała. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Do czasu przyjazdu karetki policjanci podjęli czynności reanimacyjne mężczyzny. Niestety nie udało się go uratować. W związku z podejrzeniem, że do śmierci 53-latka mogły przyczynić się inne osoby, kryminalni natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Tego dnia 53-latek spożywał alkohol wspólnie z innymi osobami, między innymi z 36-letnim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w pewnym momencie między mężczyznami na klatce schodowej doszło do kłótni. Wtedy też 36-latek miał zadać kilka uderzeń pokrzywdzonemu po całym ciele, a następnie uciekł.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z niedzieli na poniedziałek i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym. Może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci i prokurator wnioskują o tymczasowy areszt dla 36-latka.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.