ASIA TRADE I FESTIWAL KULTURY AZJATYCKIEJ W ARENIE

Dziś, 22 września w Expo Mazury rozpoczęły się targi Asia Trade, które są doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi możliwościami rozwoju biznesu na linii Polska-Azja. W sobotę 24 września w Arenie po raz pierwszy odbędzie się Festiwal Kultury Azjatyckiej.  Szczegółowe programy obydwu wydarzeń zamieszczamy w kalendarzu wydarzeń na naszej stronie internetowej. Zainteresowanych azjatycką kulturą czy kuchnią zapraszamy.

FESTIWAL KULTURY AZJATYCKIEJ

Bogaty i różnorodny program zaprezentują przedstawiciele z kilkunastu krajów Azji. Będzie to idealna okazja do zapoznania się z kulturą i obyczajami krajów z najdalszych zakątków świata. Na scenie festiwalu będzie można zobaczyć na żywo jak wyglądają tradycyjne tańce ludowe, które zaprezentują zespoły taneczne z Indonezji, Gruzji czy Mongolii.

Na scenie festiwalu będzie można zobaczyć na żywo jak wyglądają tradycyjne tańce ludowe, które zaprezentują zespoły taneczne z takich krajów jak Indonezja, Gruzja czy Mongolia. Wszystko to przy akompaniamencie ludowych melodii, przystrojone w tradycyjne stroje. Zabrzmią również tradycyjne instrumenty, których nazwy sprawią trudności niejednemu lingwiście. Dopełnieniem programu na scenie będą pokazy sztuk walki.

Przez cały czas trwania festiwalu odwiedzający będą mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych warsztatach i prezentacjach. Dla smakoszy i amatorów pichcenia w kuchni przewidziane są pokazy live cooking, gdzie będzie można  zasmakować i poznać sekrety coraz bardziej popularnej w naszym kraju kuchni azjatyckiej. Równie ciekawie zapowiada się prezentacja ceremonii parzenia herbaty. Odważniejsi entuzjaści aktywności fizycznej będą mogli wziąć udział w prawdziwym treningu sztuk walki. Miłośnicy rękodzieła natomiast znajdą coś dla siebie, dzięki warsztatom
z rzemiosła. Dla zainteresowanych przewidziane są też warsztaty językowe i kaligraficzne.

Przez cały czas będą prezentowane również wystawy tematyczne, na których zaprezentowane zostaną dzieła sztuki oraz historia i osiągnięcia technologiczne z danych krajów.

Każdy zainteresowany zetknięciem się z tradycjami i kulturą azjatycką, ale w ich macierzystym kraju, będzie miał możliwość zapoznania się z jego atrakcjami i ofertą turystyczną na tematycznych stoiskach targowych ambasad i biur podróży.

Szczegółowy program festiwalu zamieszczamy tutaj: Festiwal Kultury Azjatyckiej

ASIA TRADE

Ideą wydarzenia Asia Trade jest dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi.

bez-tytuluUczestnicy będą też mogli wziąć udział w spotkaniach z firmami rynków azjatyckich. Wśród wystawców wydarzenia znajdą się liczni producenci z Polski oraz Azji, a także firmy usługowe. W części kongresowej wezmą udział eksperci rynków wschodnich oraz przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Indonezji, Tajlandii i Iranu. Asia Trade Know-How to znakomita okazja aby poznać kraje wschodu pod kątem ich uwarunkowań gospodarczych, nawiązać kontakty biznesowe i nadać nowy kierunek rozwoju swojej firmie.

Szczegółowy program targów pod tym linkiem: Asia Trade

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.