CAMPING “KĄTNO” WYRÓŻNIONY W KONKURSIE MISTER CAMPING

Znamy wyniki konkursu Mister Camping organizowanego corocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. W tym roku, wśród nagrodzonych znalazł Camping “Kątno”z Kątna. Oprócz niego doceniono także inne obiekty z Warmii i Mazur. Wśród nagrodzonych znalazły się obiekty z: Elbląga, Mrągowa, Mikołajek, Węgorzewa, Rydzewa, Tałt, Tumian i Kosewa

W tegorocznej edycji konkursu po raz pierwszy przyznano nowe tytuły: „SUPER MISTER CAMPING”

W kategorii do 150 miejsc noclegowych, tytuł „SUPER MISTER CAMPING” zdobył kemping nr 61 z Elbląga, a III miejsce zajął „Camping Kątno” z Kątna.

W grupie kempingów od 151 do 300 miejsc noclegowych, aż dwa tytuły „SUPER MISTER CAMPING” trafiły na Warmię i Mazury, do campingów: „KamA” z Tałt i campingu nr 10 z Tumian Na najwyższym miejscu na podium uplasował się camping „Echo” z Rydzewa, natomiast II miejsce zdobyła „Ostoja Stara Baśń” z Kosewa.

Docenione zostały też obiekty w kategorii 301-450 miejsc – „Cezar” z Mrągowa (I miejsce) i „Rusałka” z Węgorzewa (II miejsce). Wśród największych obiektów (ponad 450 miejsc) „Wagabunda” z Mikołajek otrzymała II miejsce.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, tablice, znaki rekomendacyjne i certyfikaty.

WWiM

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.