„OSTRE DZIANIE” – FINAŁ WARSZTATÓW KREATYWNYCH

W dniu 1 września 2017 odbył się finał cyklicznych warsztatów kreatywnych „Ostre Dzianie”.

Projekt skierowany był do wszystkich chętnych: dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach szkoleń odbyły się warsztaty: scenograficzne (prowadzenie – Bartek Niewiadomski i Magdalena Munje), fotograficzne (prowadzenie – Jacek Szporko i Piotrek Pacewicz), bikiniarskie (prowadzenie – Wojciech Bazarnik), wokalne ( prowadzenie – Iza Kowalewska), filmowe (prowadzenie – Piotr Pacewicz), Vjing (prowadzenie – VJ Diablos), aktorskie (prowadzenie – Agnieszka Skrzypczak i Mateusz Szturma). Warszataty trwały od maja do sierpnia. Ich zwieńczeniem był finał, który ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, został przeniesiony na 1 września.

W amfiteatrze można było zobaczyć efekty prac uczestników warsztatów zaś na scenie wystąpił ostródzki zespół Cuba De Zoo oraz Maleo Reggae Rockerts.

Jak mówi Artur Munje, pomysłodawca projektu: „Ostre Dzianie” – to projekt ostródzianie – ostródzianom. Zarówno osoby prowadzące zajęcia i osoby w nich uczestniczące są z Ostródy. Idea polega na pokazaniu kultury, dzieleniu się nią, uczeniu i przekazywaniu innym.

Warsztaty odbyły się po raz pierwszy, jednak pomysłodawca ma nadzieję, iż wpiszą się one na stałe do ostródzkiego kalendarza imprez.

red.

Foto: B.Horodyłowska

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.