OTWARTE DRZWI DO KULTURY W MORĄGU

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu  z inicjatywy Media Markt oraz Fundacji Legalna Kultura do godzin wieczornych odbywają się pokazy filmowe wraz z warsztatami dla uczniów, nauczycieli i wszystkich osób chcących  dowiedzieć się,  jak legalnie pobierać i korzystać z zasobów filmowych, muzycznych i innych dóbr intelektualnych.

dscn0815_wmMożna dowiedzieć się o zagrożeniach czyhających na przysłowiowych piratów. Do chwili obecnej udział w zajęciach wzięli uczniowie morąskich podstawówek i szkół średnich.

Jeśli kogoś nie zainteresują projekcje filmowe i warsztaty, to w holu biblioteki może wstąpić w świat wirtualnej rzeczywistości za sprawą zestawu Gear VR. Dzięki goglom można znaleźć się w świecie dinozaurów czy przepłynąć wody oceanu, w aplikacji Cinema szybując między planetami i księżycami można poznać ciekawostki układu słonecznego.

dscn0789_wmW każdej dowolnej chwili w dniu dzisiejszym można wstąpić do morąskiej biblioteki i wziąć udział w projekcie natomiast około godziny 17,30 można będzie całkowicie za darmo i legalnie obejrzeć w Sali wielofunkcyjnej film Planeta Singli.

Materiał zamieszczony w artykule pochodzi z legalnego źródła i umieszczony jest za zgodą organizatorów 😉 .

Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej do godziny 19:45 – wstęp wolny.

Przemysław Kubiak

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.