TARGI PRACUJ+ ZAKOŃCZONE SUKCESEM

W dniu 21 Listopada 2017 roku w Centrum Targowo–Konferencyjnym Expo Mazury S.A. w Ostródzie odbyły się pierwsze targi pracy, Pracuj+.

Podczas wydarzenia odwiedzający mogli znaleźć zatrudnienię w największych firmach z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Z możliwości aplikacji do największych przedsiębiorstw z regionu skorzystało kilkaset osób.

Podczas wydarzenia, pracę można było znaleźć m.in. w takich przedsiębiorstwach jak Michelin Polska, AXA, czy Jeronimo Martins – firma matka sieci sklepów Biedronka. Podczas targów nie zabrakło również pracodawców z naszego regionu takich jak m. in.: Model Art., WSO, Ostróda Yacht czy Castor. Pracodawcy do swoich firm szukali pracowników produkcyjnych oraz biurowych, dzięki czemu każdy odwiedzający mógł zdobyć pracę na stanowisku które najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom.

Na targach każdy z wystawiających się pracodawców miał możliwość zaprezentowania się przed szerszym gronem odwiedzających. Dzięki wystąpieniom, jakie prowadzone były przez cały dzień targowy na scenie głównej, słuchacze mogli poznać profili i wartości prezentowanej firmy, a także poznać jej zapotrzebowanie oraz możliwości rozwoju pracowników.

Podczas wydarzenia Pracuj+ do dyspozycji odwiedzających było również stanowisko Doradztwa Zawodowego, na którym dzięki życzliwości Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, całkowicie za darmo, można było uzyskać informacje jak zbudować swoje CV, w jaki sposób zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz zweryfikować swoje możliwości zawodowe.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.