POCZEKAMY NA PRZEBUDOWĘ UL. 11 LISTOPADA

W lipcu informowaliśmy o planowanym na 2017 rok remoncie ul. 11 Listopada. Dokładna data nadal nie jest znana, ale wiadomo, że trzeba będzie jeszcze poczekać, przynajmniej 4 miesiące.Inwestycja jaką jest remont ul. 11 Listopada będzie tą największa w mieście, zaraz po remoncie ul. Czarnieckiego i utworzeniu na niej dwóch rond. Zarząd Dróg Powiatowych, aby ruszyć z procedurami musi dostać dofinansowanie na które cały czas czeka – Wniosek pn. „Przebudowa ulicy powiatowej 11-ego Listopada w Ostródzie” przeszedł poprawną weryfikację i zakwalifikował się do wstępnej listy rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019 – informuje instytucja.

Przypuszczalny termin inicjacji przebudowy do wiosna bądź jesień przyszłego roku – Po potwierdzeniu przyznania dofinansowania rozpoczniemy procedury przetargowe związane z wyborem wykonawcy robót. Planowany termin realizacji prac to kwiecień – listopad 2017 roku –
poinformował sekretariat ZDP.

Tutaj przeczytacie Państwo o szczegółach inwestycji.

1 comments

Można się zastanowić, czy grupę inicjatywną w sprawie basenu wspiera na „różne” sposoby Pani Lendo „Hotel Willa Platinium”. To właśnie Ona powinna być najbardziej zainteresowana przejęciem przez Miasto Basenu. Koszty jej odpadną, stara infrastruktura do remontu też, a i tak na stronie hotelu będzie mogla zapraszać do Hotelu**** z super basenem.
Po przejęciu obiektu, nasze dzieci będą kąpać się z gośćmi hotelowymi w „różnych” stanach za 5 zł od godziny.
A burmistrza będą „lać”, że kupił basen dla Hotelu, i że dzieci ze szkół z wstawionymi typami w jednym basenie się pluskają. Nie zdziwię się, jeśli najbardziej będą krzyczeć ci z inicjatywy basenowej. Wtedy to właśnie będzie się opłacać.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.