STAROSTWO ODHOLUJE ŹLE ZAPARKOWANE AUTA

Władze powiatu ostródzkiego poszukują firmy, która podejmie się całodobowej służby usuwania aut zaparkowanych w niedopuszczonych miejscach bądź powypadkowych. Jest to swego rodzaju nowość Ostródzie.

Nowa służba, która ma powstać będzie ściągać auta całodobowo przez 7 dni w tygodniu z dróg położonych na terenie Powiatu Ostródzkiego. Następnie takie auto zostanie ulokowane na parkingu strzeżonym. Należy też dodać, że nowy organ będzie ściśle działał z Policją i Strażą Miejską i na polecenie tych instytucji będzie mógł odholować dane auto na parking strzeżony. Co musi zrobić właściciel, aby odzyskać auto?

Pojazd z parkingu strzeżonego Wykonawca wyda właścicielowi pojazdu lub osobie upoważnionej przez właściciela (posiadacza) pojazdu, na podstawie zezwolenia wystawionego przez jednostkę uprawnioną, zlecającą usuniecie pojazdu i po dokonaniu opłaty za usunięcie i przechowywanie pojazdu w kasie Starostwa Powiatowego w Ostródzie w godzinach otwarcia kasy lub na rachunek bankowy o numerze 04 1020 1811 0000 0802 0271 6884. Opłaty za usunięcie i przechowywanie konkretnego pojazdu będą uiszczane na podstawie dokumentu wystawionego przez Wykonawcę, a określającego należność zgodnie z obowiązującą uchwałą Rady Powiatu w Ostródzie.

Nowy organ zacznie swą działalność od 1 stycznia.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.