POLĘDWICA WĘDZONA W ROZMARYNIE Z MIŁOMŁYNA NAGRODZONA W SZCZYTNIE

W Zespole Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie odbył się ostatni subregionalny finał XI edycji konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”. Wśród nagrodzonych smakowitości znalazła się polędwica wędzona w rozmarynie z Miłomłyna

Celem konkursu jest zebranie unikatowych przepisów kulinarnych z obszarów wiejskich województwa warmińsko-mazurskiego, opublikowanie ich w broszurze „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy” oraz promocja jedynych w swoim rodzaju produktów i potraw, specyficznych dla dziedzictwa kulinarnego naszego regionu.

W szranki stanęły osoby fizyczne, przedsiębiorcy oraz szkoły.

Do konkursu w podkategorii przedsiębiorstwa i szkoły zgłoszono 9 potraw. Jury postanowił przyznać dwa pierwsze i dwa trzecie miejsca.

I miejsce

– Gościniec Ryński Młyn z Rynu za „Sielawę prosto z jeziora z sosem koperkowym w podpiwku”,

– Zespół Szkół Gastronomiczno – Spożywczych z Olsztyna, za „Wędzoną pierś kaczki w sosie z owoców leśnych na kaszotto z borowikami”,

– Is Services, Dwór Kaliszki z Kaliszek k. Białej Piskiej za „Kaczkę nadziewaną grzybami z kaszą i czerwoną kapustą duszoną z czarną porzeczką karmelizowaną gruszką”,

II miejsce

– Zespół Szkół Gastronomiczno – Spożywczych z Olsztyna za „Jagnięcinę w sosie własnym
z farszynkami z kiszoną kapustą i suszonymi grzybami w towarzystwie warzyw”,

III miejsce

– Zespół Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego ze Szczytna za „Perliczkę pieczoną na słodko z kluseczkami dyniowymi, sosem śliwkowym i puree z topinamburu”,

– Bar Restauracyjny Karczma Jagienka z Burdąga k. Jedwabna za „Zupę Wigilijną grzybową”,
Wyróżnienie dla Restauracji Stella, Sząbruk – Siła k. Gietrzwałdu za „Gęsią pierś duszoną w modrej kiszonej kapuście z sosem z mazurskich śliwek”.

W drugiej kategorii oceniono 21 produktów.

Poniżej zwycięzcy w poszczególnych podkategoriach:

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory mięsne:

I miejsce

– Zakład Wędliniarski „Flis – Pol” z Miłomłyna za „Polędwicę wędzoną w rozmarynie”,

II miejsce

– Zespół Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego ze Szczytna za „Białą kaszankę wołową z rostbefu, łopatki, pęczaku, czarnuszki i czosnku niedźwiedziego”.

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory z ryb:

I miejsce

– Bar Restauracyjny Karczma Jagienka z Burdąga k. Jedwabna za „Klopsiki rybne z pstrąga”,

II miejsce

– Jadwiga Tomiałojć, KGW Gryźliny za „Wileńskie śledziki”.

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory mleczarskie:

I miejsce

– Zajazd Tusinek, Grzegorz Winiarek z Rozóg k. Szczytna za „Ser typu feta z mleka koziego Fetusiek”,

– Małgorzata Szmigiel za „Ser Gosi”,

II miejsce

– Ala Grajko za „Twaróg Ali”,

– Hanna Modzelewska za „Serek wędzony”.

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – miody:

I miejsce

– Kazimierz Szymański z Jesionowca k. Wielbarka za „Miód ekologiczny z głogu”.

Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – przetwory owocowe i warzywne (w tym grzyby i przetwory z grzybami oraz napoje bezalkoholowe):

I miejsce

– Restauracja Stella, Sząbruk – Siła k. Gietrzwałdu za „Cytrynowy dżem z cukinii”.

Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – produkty zbożowe, w tym chleby:

I miejsce

– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, Piekarnia Dźwierzuty za „Chleb żytnio orkiszowy z kminkiem”,

– Hanna Modzelewska za „Chleb Hani”.

Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – produkty cukiernicze, w tym ciasta i ciasteczka:

I miejsce

– Alarus Fm Sp. z o.o. Bar z Polotem z Szyman k. Szczytna za „Szarlotkę mamusi”

– Bożena Rutkowska za „Drożdżówkę z kruszonką”,

II miejsce

– Zespół Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego ze Szczytna za „Sernik z ziemniakami z polewą czekoladową i listkami melisy”,

III miejsce

– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, Piekarnia Dźwierzuty za „Babę Pruską z Dźwierzut”.

Regionalne napoje alkoholowe:

I miejsce

– Ala Grajko za „Nalewkę z kwiatu czarnego bzu”,

II miejsce

– Hanna Modzelewska za „Nalewkę z pędów sosny”,

III miejsce

– Bożena Rutkowska za „Nalewkę z mniszka”,
– Małgorzata Szmigiel za „Nalewkę cytrynową”,

Wyróżnienie dla Natalii Machałek z Jedzbarka k. Barczewa za „Wino winogronowe z Jedzbarka”.

Zdobywcy I miejsc, zgodnie z regulaminem, zostali automatycznie nominowani do finału konkursu w Olsztynie.

Finał konkursu odbędzie się 10 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie.

Organizatorem wydarzenia jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Olsztyn.

WWiM

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.