PUDROWANIE NOSKA PRZED STARTEM LATA

Gmina Miejska Ostróda ogłosiła przetarg na prace naprawcze obiektów małej architektury oraz prace przygotowawcze i konserwatorskie na placach zabaw dla dzieci. Komuś w urzędzie się przypomniało a tzw. ”aspektach estetycznych”, ale to dobrze, lepiej późno niż wcale.

Prace naprawcze obiektów małej architektury

Pierwsza część zamówienia obejmuje szereg działań mających na celu odnowienie i naprawę różnych elementów małej architektury, takich jak barierki, schodki, poręcze czy deski. Wymiana i naprawa elementów drewnianych mostków i molo oraz malowanie konstrukcji metalowych to tylko niektóre z prac przewidzianych w ramach tego projektu. Dodatkowo, planowane są także prace konserwacyjne i naprawcze na wiatach przystankowych, aby zapewnić wygodę korzystającym z nich mieszkańcom.

Prace przygotowawcze i konserwatorskie na placach zabaw dla dzieci

Druga część projektu skupia się na placach zabaw dla dzieci. Przewiduje się remont, konserwację i przygotowanie urządzeń zabawowych do sezonu letniego. Oczyszczenie piaskownic, malowanie elementów drewnianych oraz konserwacja urządzeń to tylko część planowanych działań. Dodatkowo, przewidziano bieżące utrzymanie urządzeń oraz naprawę uszkodzonych elementów w trakcie trwania roku.

Konserwacja, naprawy i remonty wiat przystankowych

Trzecia część zamówienia skupia się na konserwacji, naprawach i remontach wiat przystankowych. W ramach tego projektu planowane jest odświeżenie oraz wymiana zniszczonych elementów wiat, zapewniając mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo podczas oczekiwania na transport publiczny.

Gmina przeznaczyła na ten cel łącznie kwotę 184 000 zł. Termin składania ofert upływa 3 kwietnia 2024 r., a otwarcie ofert zaplanowano na godzinę 9:10 tego samego dnia.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.