MARCIN TKACZYK ZDOBYŁ PRZYLĄDEK PÓŁNOCY W NORWEGII!

Marcin Tkaczyk to barwna postać wywodząca się z Mielna (Gmina Grunwald). Jego pasją jest jazda na rowerze, w związku z tym pisaliśmy już o jego zeszłorocznym wyczynie kiedy to  przejechał 1500km z Holandii do Mielna. Teraz postawił sobie poprzeczkę znacznie wyżej.

Zdecydował, że z rodzinnego Mielna pojedzie do Norwegii, a celem podróży było zdobycie Przylądka Północy w miejscowości Nordkapp. Odległość do pokonania wynosiła ponad 2700km! Podczas podróży Marcin przejechał przez wiele krajów nadbałtyckich, przeżywając niesamowitą przygodę.

Jednak najważniejszym aspektem podróży był fakt spełnienia marzenia. Poniżej krótkie podsumowanie które Marcin opublikował na swoim Instagramie.

Zdobyłem przylądek północny! Ja i mój rower dokonaliśmy tego po 30 dniach wspólnej podróży i ponad 2700 km. Hurra!!! Spełniłem swoje marzenie i w życiu nie czułem się szczęśliwszy!

Kiedyś jeden z polskich artystów wypowiedział takie słowa ” (…) robić co się lubi, to podstawa szczęścia” i te słowa idealnie pasują do Marcina Tkaczyka. Który założył sobie, że spełni swoje marzenie i tak też uczynił. Gratulujemy.

foto: pojechal_w_pizdu Instagram

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.