NOWOCZESNA ŚWIETLICA W BOGUCHWAŁACH OTWARTA

W poniedziałek odbyło się oficjalne rozpoczęcie działalności Świetlicy w Boguchwałach spotkanie wigilijne z Mieszkańcami miejscowości.

Budowa nowoczesnej świetlicy wiejskiej w Boguchwałach zakończyła się już jakiś czas temu, ale swoją działalność rozpoczęła ona oficjalnie 17 grudnia 2021 roku. To właśnie w zeszły piątek poznaliśmy jej opiekuna, którym została Pani Żaneta Domaradzka. Serdecznie gratulujemy życząc powodzenia oraz satysfakcji z pracy!

Przypomnijmy, że świetlica wiejska w Boguchwałach kosztowała 694 477,61 zł, z czego ponad 63,63% kosztów kwalifikowanych (a więc 402 949,45 zł) pochodzi z dofinansowania pozyskanego w ramach Program Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW 2014-2020).
W piątkowe popołudnie miałem przyjemność spotkać się z Mieszkańcami Sołectwa Boguchwały. Po pierwsze, by oficjalnie powitać na pokładzie gminnych pracowników kultury Panią Żanetę Domaradzką, czyli opiekuna tamtejszej świetlicy wiejskiej. Po drugie, z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, była to doskonała okazja, by osobiście złożyć życzenia świąteczne Mieszkańcom Boguchwał. Dziękuję im z całego serca za liczne przybycie, przemiłą atmosferę oraz życzę zdrowych, pogodnych i radosnych świąt” – powiedział Burmistrz Miłakowa, Krzysztof Szulborski.
Prócz życzeń nie mogło zabraknąć także słodkich upominków dla dzieci, które nie mogły spotkać się ze św. Mikołajem podczas Wigilii Miejskiej, która odbyła się 10 grudnia w Parku Miejskim. Paczki przygotowali wspólnie Burmistrz Miłakowa i Pani Katarzyna Królak, która zarządza Miłakowskim Domem Kultury.
Mieszkańców Boguchwał, zachęcamy do aktywnej integracji w ramach tego nowoczesnego obiektu. Wkrótce powstanie strona świetlicy na Facebooku, z której dowiecie się m.in. o godzinach otwarcia placówki oraz zbliżających się wydarzeniach.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.