PATRYK GRUDOWICZ PODBIŁ ŚWIAT MODY W MADRYCIE

W dzisiejszym odcinku „Top Model”  pewniejszy siebie Patryk Grudowicz poleciał wraz z najlepszą siódemką modeli do Madrytu, aby tam wziąć udział w Fashion Week i walczyć o finał. Uśmiechnięty ostródzianin po raz pierwszy leciał samolotem, ale pewności siebie dodał mu fakt, że jego uzębienie zostało skorygowane w klinice stomatologicznej. Eksponował je często pięknie uśmiechając się szeroko.

Pierwsze zadanie uczestników dzisiejszej edycji polegało na zrobieniu zdjęcia pt. „Pocztówka z Madrytu”. Wszyscy zostali podzieleni na ekipy, które dostały różne tematy.  Joanna Krupa miała sfotografować Patryka i Darię na tle stadionu Realu Madryt. Utrudnieniem był skromny budżet w wysokości zaledwie 50 euro. Patryk, Daria i Joanna zajęli drugie miejsce w tej rywalizacji.

Następne wyzwanie polegało na wzięciu udziału w pięciu castingach do pokazów mody. Po Madrycie uczestnicy w grupach poruszali się różnymi środkami transportu. Patryk ponownie w duecie z Darią przemierzał ulice na rowerze. Wybrała go do swego pokazu oraz do sesji zdjęciowej w profesjonalnej kampanii reklamowej projektantka mody męskiej Maria Escote. Usłyszawszy tą wiadomość Patryk stwierdził, że „Dla takich chwil warto żyć”.

Trzecie zadanie, decydujące  o awansie do finału, polegało na udziale w sesji zdjęciowej fotografa pochodzącego z  Barcelony – Eduardo Miera. Za tło sesji posłużyły ogromne wiatraki, a gość specjalny, czyli hiszpańska aktorka i modelka Monica Cruz udzielała praktycznych porad polskim modelom i modelkom. Zdjęcie Patryka Grudowicza zostało ocenione przez jury najlepiej, a Monica Cruz przepowiedziała ostródzianinowi karierę w świecie mody oraz porównała go do Marlona Brando.

Gratulujemy Patrykowi awansu do kolejnej edycji i czekamy na dalsze jego sukcesy.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.