ZAGINĄŁ MŁODY CHŁOPAK Z MORĄGA

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu poszukują zaginionego Krystiana Siwczuk.

24-latek wyszedł 18 maja 2024 r. w godzinach popołudniowych z miejsca swojego zamieszkania w miejscowości Jurki w gminie Morąg, pow. ostródzki i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu. Mężczyzna ostatni raz nawiązał kontakt telefoniczny w dniu opuszczenia miejsca zamieszkania około 18:00.

Zaginiony mierzy 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond z odcieniem rudego, średniej długości zaczesane na bok, oczy koloru piwnego. Uszy średnie – lekko odstające. Twarz bez zarostu. Nos mały prostolinijny. Uzębienie pełne. Mężczyzna posiada znak szczególny w postaci – tatuaż na prawym ręku obrazujący zegar, data urodzin córki. Na lewej ręce tatuaż w postaci rogów, skrzydeł. Na nodze tatuaż obrazujący gwiazdki.

W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w czerwona koszulkę polo 4F, spodnie dżinsowe z dziurami lub spodnie firmy Adidas koloru czarnego z paskami wzdłuż nogawek. Buty czarne z napisem Adidas oraz wstawkami w kolorze czerwonym.

Osoby posiadające wiedzę na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z morąską jednostką policji pod numerem: 47 732 44 32 lub numer alarmowy 112

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.