DAWID SOKOŁOWSKI SHOW. KORMORAN-RADOMIAK 3:2

W sobotnie popołudnie, zawodnicy wyszli na murawę by wziąć udział w kluczowym meczu, Kormoran Zwierzewo podejmował u siebie, w pierwszym meczu barażowym, drużynę Radomiaka Radomno.

Stawka jest wysoka: Kormoran gra o pozostanie w klasie okręgowej (V liga), a Radomiak walczy o awans do tej ligi. Od pierwszych minut spotkania było jasne, że obie drużyny dają z siebie wszystko, grając na pełnym zaangażowaniu.

Mecz był niezwykle wyrównany, z szansami po obu stronach. Jednak to Kormoran miał w swoich szeregach prawdziwego bohatera – Dawida Sokołowskiego. Zawodnik, który reprezentuje Kormorana od ponad 10 lat, strzelił hat-tricka, stając się niekwestionowanym bohaterem spotkania. Jego wyczyn był jak piękne podziękowanie klubowi za wieloletnie wsparcie i wiarę w jego umiejętności.

Dzięki fenomenalnej postawie Sokołowskiego, Kormoran Zwierzewo zdobył zaliczkę w postaci jednej bramki. Rewanżowe spotkanie odbędzie się za tydzień w Radomnie i to właśnie wtedy rozstrzygną się losy pozostania Kormorana w klasie okręgowej.

Dla Kormorana Zwierzewo było to spotkanie pełne emocji i determinacji, na co wskazuje tez sam wynik 3-2.

Skład Kormorana: Chełmiński, Sezonienko, Wasiak, Wasilewicz, Rogala, Kiński, Lipiński, Sokołowski, Gadomski, Rybiński, Kalwiński

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.