MEDALIŚCI MISTRZOSTW EUROPY – MATEUSZ KAJETANEK I ADAM BARTUSZEWICZ

Dwóch młodych zawodników Kyokushin Karate Ostróda wróciło z brązowymi medalami z Wagowych Mistrzostw Europy.

Na macie rywalizowało ponad 1100 zawodników z całego kontynentu, ale to Mateusz Kajetanek i Adam Bartuszewicz zdołali przebić się do czołówki swoich kategorii.

Mateusz Kajetanek stoczył trzy wymagające pojedynki – z rywalami z Węgier, Ukrainy i Mołdawii – i sięgnął po trzecie miejsce w kategorii 14-15 lat do 55 kg. Równie skuteczny był Adam Bartuszewicz, który po starciach z przeciwnikami z Ukrainy i Polski uplasował się na najniższym stopniu podium w kategorii 12-13 lat do 45 kg.

Dla obu zawodników to nie tylko medal, ale i solidna porcja doświadczenia na europejskim poziomie. Klub dziękuje wszystkim za okazane wsparcie.

Dodaj komentarz

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.