TRWA DOBRA PASSA TENISISTÓW STOŁOWYCH MORLIN OSTRÓDA W PIERWSZEJ LIDZE

Trwa fantastyczna passa tenisistów stołowych Morlin Ostróda w pierwszej lidze.

Ostródzianie pokonali w minioną sobotę rezerwy Balty AZS AWFiS Gdańsk 7:3. Nie powiodło się za to drugiej drużynie, która uległa w takim samym stosunku Dekorglassowi

Działdowo II.

Zawodnicy trenera Tomasza Krzeszewskiego umocnili się na pozycji lidera grupy północnej pierwszej ligi i odnieśli trzynaste zwycięstwo w obecnej kampanii rozgrywek. Komplet punktów w starciu

z „Akademikami” z Gdańska zanotował Piotr Chmiel, dla którego była to już dwudziesta i dwudziesta pierwsza indywidualna wygrana  w tym sezonie. Półtora „oczka” dołożył Kacper Petaś, a po jednym indywidualnym zwycięstwie zanotowali Jakub Witkowski i Łukasz Sokołowski.

Goście, którzy wcześniej w Ostródzie pokonali drugą drużynę ostródzkiego klubu, odpowiedzieli zwycięstwami Artura Daniela, Mateusza Troki i deblem Troka/Tomasz Filbrandt.

Kolejny raz w obecnym sezonie Morliny II wystąpiły w osłabionym składzie. Pod nieobecność Maksymiliana Miastowskiego podopieczni trenera Tomasza Sposoba przegrali w Działdowie, w derbach Warmii i Mazur z Dekorglassem II 3:7. Komplet punktów wywalczył Kuba Kwapiś, który zwyciężył Patryka Bieleckiego, Mateusza Rutkowskiego oraz w deblu z Jakubem Kuźmiczem duet Bielecki/Patryk Lewandowski.

W tabeli na prowadzeniu Morliny I przed Gorzovią oraz Dekorglassem II. Tuż za działdowianami znajduje się KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumia i Darz Bór Karnieszewice. Druga drużyna z Ostródy plasuje się na dziewiątym miejscu.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.