STOISKO POWIATU NAGRODZONE NA TARGACH W KATOWICACH

Reprezentanci Powiatu Ostródzkiego powrócili właśnie z Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego i sportowego “GLOBalnie”, które odbywały się w dniach od 31 marca do 02 kwietnia 2017 r. w Katowicach. Stoisko, zaprojektowane i zbudowane przez pracowników Biura Promocji Powiatu zostało wyróżnione przez organizatorów w konkursie na najlepsze stoisko targów.

Powiat ostródzki uczestniczy w tej imprezie drugi raz prezentując walory turystyczne naszego subregionu – Mazur Zachodnich. Po raz pierwszy zaprosiliśmy na stoisko naszych czeskich partnerów z Usteckiego Kraju, by zaprezentowali swój region na Śląsku, w ramach współpracy w dziedzinie promocji turystycznej.

Ustecki Kraj użycza nam swojej powierzchni wystawienniczej na targach w Dreźnie i w Pradze. Podczas targów w stolicy Śląska przedstawiciele powiatu prezentowali atrakcje Mazur Zachodnich, a wspierani byli fachowymi siłami Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (ZLOT) z Ostródy oraz Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej.

Nasze powiatowe stoisko było wyposażone, m.in., w informatory, przewodniki i mapy turystyczne zawierające wiele ofert wypoczynkowych z naszego subregionu o różnym charakterze. Tu można było zaopatrzyć się również w inne publikacje o atrakcjach regionu Warmii i Mazur oraz obejrzeć pokazy makiety pochylni Oleśnica, która jako strategiczne narzędzie promocyjne spotykała się z największą ciekawością targowej publiczności.
Pracę informatorów na stoisku wspomagał także duży monitor emitujący różne filmy promocyjne z naszego powiatu i regionu, a w szczególności o Kanale Elbląskim oraz Grunwaldzie.
Źródło: Powiat Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.