ZAKOŃCZONO II ETAP ROZBUDOWY BUDYNKU KULTURALNO-BIBLIOTECZNEGO W SAMBOROWIE

Zakończono zadanie pn. „Rozbudowa i nadbudowa budynku kulturalno-bibliotecznego w Samborowie – etap II”.

To kolejny krok w kierunku rozwoju infrastruktury kulturalnej na terenie gminy Ostróda.

Wykonawcą inwestycji była firma budowlana SIVA Bartosz Kostrzębski, która z powodzeniem zrealizowała wszystkie założone prace, dostarczając obiekt spełniający nowoczesne standardy funkcjonalne i estetyczne.

Całkowity koszt zadania wyniósł 2 465 111,17 zł, z czego aż 1 800 000,00 zł pochodziło z dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Dzięki tym środkom możliwe było stworzenie przestrzeni, która odpowiada na potrzeby lokalnej społeczności.

Nowo rozbudowany i nadbudowany budynek kulturalno-biblioteczny w Samborowie to teraz funkcjonalne, nowoczesne miejsce służące nie tylko miłośnikom książek, ale również wszystkim mieszkańcom – jako przestrzeń do spotkań, warsztatów, wydarzeń kulturalnych i działań edukacyjnych.

Dzięki tej inwestycji mieszkańcy zyskali centrum integracji społecznej i rozwoju kulturalnego, które z pewnością będzie tętnić życiem przez cały rok.

Dodaj komentarz

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.