PODSUMOWANIE WEEKENDU – ROCKOWO I ARTYSTYCZNIE

Miniony weekend z pewnością należy zaliczyć do tych owocnych w atrakcje. Już w piątek mieszkańcy powiatu mieli okazję spędzić wieczór ciesząc się ikonicznymi brzmieniami zespołu Dżem. W sobotę i niedzielę również było ciekawie, głównie za sprawą ”Floydowkiej Strony Ostródy”

Dżem w Amfiteatrze

Podczas koncertu nie zabrakło największych przebojów Dżemu, takich jak: Mała Aleja Róż, Whisky, Czerwony jak cegła, Wehikuł czasu i wielu innych.Dwukrotnie zespół „zmuszony” był bisować, co czynił jednak z przyjemnością. Publiczność nie chciała zbyt szybko żegnać się ze swoimi idolami i domagała się kolejnych, legendarnych utworów. (galeria zdjęć)

Gala Kuglarstwa

W sobotę, o godz. 18:00 miała miejsce Gala Kuglarstwa. Artyści z wielkim kunsztem prezentowali swoje umiejętności ostródzkiej publice. Nie zabrakło żonglowania, tańca i układów choreograficznych. Zresztą zobaczcie Państwo sami na poniższym filmie.

 

Floydowska strona Ostródy i pokaz laserów.

Zeszłoroczny koncert coverbandu Spare Bricks okazał się dużym sukcesem, wypełnił po brzegi amfiteatr. W związku z tym zdecydowano się pójść za ciosem i w tym roku ostródzianie mieli okazję obcować z muzyką Pink Floyd od poniedziałku do niedzieli. (galeria zdjęć)

 

To był jak dotąd, przynajmniej z perspektywy fana gitarowych brzmień, najlepszy weekend w bieżącym sezonie. Oby takich więcej i oby dopisywała pogoda, ponieważ nie da się ukryć, że frekwencja z pewnością byłaby wyższa gdyby nie ciągłe opady deszczu.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.