UDANY WYSTĘP OSTRÓDZIANINA PATRYKA GRUDOWICZA W TOP MODEL

W kolejnym odcinku programu okazało się, że Patryk Grudowicz nie jest miłośnikiem siłowni. Miał więc spore problemy z wykonaniem pierwszego zadania, które polegało na wykazaniu się siłą i sprawnością fizyczną. Dzięki wsparciu innego uczestnika pokonał jednak swoje słabości.

Drugie zadanie polegało na wzięciu udziału w sesji zdjęciowej promujacej kampanię społeczną. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Ekipa z Patrykiem wygrała robiąc przejmującą fotografię, której celem była promocja kampanii na rzecz walki o prawa kobiet.

W trzecim etapie modele i modelki stanęli w szranki  na castingu o miejsce w jednej z najlepszych agencji modelingu. Oceniające ich Małgorzata Leitner oraz światowej sławy modelka, pierwsza Polka na okładce amerykańskiego wydania magazynu Vogue Anna Jagodzińska uznały, że w męskiej części ekipy najlepiej zaprezentował się właśnie ostródzianin. Nagrodą była kolacja z Anną Jagodzińską.

Ostatnie zadanie w tym odcinku polegało na sesji zdjęciowej promującej pokój na świecie. Kolejny dobry występ Patryka, który wystąpił w parze z Kamilą Warzechą zapewnił mu przejście do następnego etapu programu „Top Model”.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.