MORĄG: ZNALEZIONO ZWŁOKI POSZUKIWANEGO 49-LATKA

AKTUALIZACJA: Niestety spełnił się czarny scenariusz. Dziś po godzinie 12:00 zwłoki mężczyzny lezące na polu wypatrzyli policjanci, którzy szukali zaginionego przy pomocy helikoptera. Na miejscu trwają oględziny pod nadzorem prokuratora
Policjanci poszukują zaginionego 49-letniego Dariusza Czaplijewskiego, mieszkańca miejscowości Jurki gm. Morąg.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, waży około 70 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma siwe, proste włosy.49-latek w chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę typu moro, granatowe spodnie dresowe, czarną czapkę. Na nogach miał gumofilce. Mężczyzna może mieć przy sobie biały worek.

Funkcjonariusze poszukują mężczyzny od 26 lutego 2017 roku, po tym jak jego członkowie rodziny zgłosili zaginięcie. Po przeanalizowaniu materiałów i zebranych informacji dzisiaj po raz kolejny policjanci wspólnie ze strażakami rozpoczęli przeszukiwanie terenu.

Dzisiaj (27.02.2017 r.) po raz kolejny zostały one wznowione. Po raz kolejny policjanci analizowali trasę, jaką mężczyzna mógł obrać po wyjściu z domu. Policjanci wspólnie ze strażakami sprawdzają miejsca trudno dostępne ogródki działkowe, nieużytki rolne.

Podczas działań funkcjonariusze okazują mieszkańcom fotografię mężczyzny, prosząc o kontakt w razie jego napotkania. Podczas rozmów funkcjonariusze proszą mieszkańców – szczególnie na wioskach – o to, aby sprawdzili swoje obejścia, zwłaszcza miejsca ustronne, gdzie zaginiony mógłby się ewentualnie ukryć lub schronić.

W dalszym ciągu prosimy wszystkie osoby, aby informowały Policję o wszelkich spostrzeżeniach, mogących nas doprowadzić do zaginionego.

Kontakt z Komisariatem Policji w Morągu (tel. 89/757 84 01) lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997.

KPP Ostróda

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.