MALEO REGGAE ROCKERS ZAGRA W INNYM TERMINIE

Ze względu na warunki atmosferyczne zmuszeni jesteśmy przełożyć koncert finałowy projektu Ostre Dzianie na inny termin który niebawem ogłosimy.


1 lipca zapraszamy do amfiteatru gdzie w sali kameralnej zagra dla państwa ostródzki PINK ROSES gwiazdą wieczoru będzie NATALIA PRZYBYSZ.

Wstęp 19.00 wolny
Zapraszamy!

NATALIA PRZYBYSZ powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul Tour premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin” w czerwcu następnego roku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz „Prąd”, który osiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla „Światło nocne” zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule – premiera płyty zaplanowana jest na wrzesień 2017 roku.
https://www.facebook.com/NataliaPrzybyszOfficial

PINK ROSES polski zespół rockowy.
Pochodzą z Ostródy i tworzą razem od 2011 roku.
Wokalistka Agnieszka Skrzypczak to aktorka Teatru im. Stefana Jaracza, laureatka m.in Talentu Trójki 2013 w kategorii Teatr, a z zespołem Pink Roses, pierwszy raz w historii festiwalu zespół rockowy zdobył II nagrodę Studenckiego Przeglądu Piosenki w Krakowie. W czerwcu 2014 roku zagrali koncert w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.
Zespół 26.12.2015 roku wydał swoją debiutancką płytę pt. To!Ja.
Wojciech Mann o płycie: „…co pewien czas trafiam coś, co powoduje że ucho mi się nadstawia, no i do Pink Roses mi się nadstawiło…” 😉
https://www.facebook.com/PinkRosesPoland/

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.