OSTRÓDZIANIE PROWADZILI PARADĘ SAMOCHODÓW

Ostródzcy policjanci motocykliści pomagali swoim kolegom w zabezpieczeniu Pikniku Country w Mrągowie. Funkcjonariusze prowadzili paradę kilkudziesięciu maszyn, która była główną atrakcją pikniku.

Na początku sezonu na drogi powiatu ostródzkiego wyjechali policyjni motocykliści. Dzięki wykorzystaniu motocykli w codziennej służbie, policjanci mogą sprawniej i skuteczniej dbać o bezpieczeństwo na drogach. Poruszanie się takim środkiem transportu pozwala policjantom dojechać w każde, trudno dostępne dla radiowozów miejsce. Godziny największego natężenia ruchu nie stanowią dla nich problemu i nawet w takich przypadkach policjanci mogą czuwać na bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Oprócz patrolowania ulic policjanci na motocyklach, kiedy zajdzie taka potrzeba, są kierowani także do obsługi zdarzeń drogowych i zabezpieczenia dużych imprez.

Wczoraj policjanci motocykliści z Ostródy pomagali swoim kolegom w zabezpieczeniu Pikniku Country w Mrągowie. Funkcjonariusze prowadzili paradę kilkudziesięciu maszyn, która była główną atrakcją pikniku. Jak widać sprawdzają się nie tylko w skali powiatu, ale też województwa. Patrole motocyklowe towarzyszyć będą kierowcom i pieszym na drogach aż do jesieni.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.