POCZEKAMY Z RONDEM MICKIEWICZA/OLSZTYŃSKA DO KOŃCA KWIETNIA

Przeciągająca się budowa skrzyżowania okrężnego ulic Mickiewicza i Olsztyńskiej wzbudza emocje u mieszkańców miasta i okolic. Presję czują władze powiatu, które poprosiły wykonawcę by nieco pospieszył z pracami.

Starosta Andrzej Wiczkowski dostał odpowiedź od wykonawcy, który zadeklarował że powinien się wyrobić do końca kwietnia.

Z najważniejszych prac pozostało wylanie nawierzchni, także realnym scenariuszem jest otwarcie ronda jeszcze w tym miesiącu.

– powiedział.

Z dodatkowych informacji, możemy poinformować, że w przypadku budowy kolejnego ronda Drwęcka/Olsztyńska wystosowano zapytanie do sieci sklepów Netto o udostępnienie części parkingu, celem wytyczenia przez niego drogi objazdowej, która pozwoli omijać kierującym plac budowy.

Nie otrzymano jeszcze odpowiedzi, ale warto ściskać kciuki by się zarządca sklepu się zgodził.

 

4 komentarze

Totalna bzdura od trzech tygodni na rondzie nic się nie dzieje .Poza tym od strony starego sądu należy najpierw usnąć starą jezdnię wykonać chodnik a nastepnie nową jezdnię .Będziemy szczęśliwi jeśli prace zakończą się do końca czerwca .Jesliy wykonawcą następnego ronda przy ulicy Drweckiej będzie ten sam wykonawcą to kłopoty z dojazdem do pracy będą trwać do następnego roku .

Wystarczy żeby cały czas praca szła na tych rondach a nie jak krew z nosa bo to jakaś paranoja w d..pie mają że ostróda zakorkowana..kto im dal takie terminy

Rondo najgłupszy wynalazek świata . A te cudo w ostródzie sam bym zrobił w miesiąc łopatą.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.