GŁOSUJ NA OSTRÓDĘ W KONKURSIE NA NAJLEPSZY KURORT I LETNISKO!

Polska Organizacja Turystyczna wraz z portalem Polska Travel przeprowadza głosowanie, które ma wyłonić najlepsze kurorty i letniska w województwie warmińsko-mazurskim. Tym razem głosujemy na najlepsze miejscowości wypoczynkowe i rekreacyjne w poszczególnych regionach. Do finału wybrano też Ostródę!

Z każdego województwa zaproponowano po po pięć atrakcyjnych turystycznie miejsc, posiadających walory przyrodnicze i krajobrazowe. Z Warmii i Mazur wybrano nasze miasto – Ostródę. Jednak rywali ma godnych: Giżycko, Gołdap, Lidzbark Warmiński i Mikołajki

Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty i letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, w każdej z tych miejscowości odnaleźć można bogate zaplecze turystyczne do wypoczynku i rekreacji.

Niektóre z nich są bardziej znane, niektóre mniej – ale wszystkie są świetną propozycją zarówno na udany urlop, jak i weekendowy wyjazd. Weź udział w zabawie i wybierz najlepszą według Ciebie (Ostróda!) miejscowość wypoczynkowo-rekreacyjną w Polsce.

Głosowanie zakończy się 31 lipca 2016 roku. LINK DO GŁOSOWANIA I WIĘCEJ INFORMACJI

Głosujmy na Ostródę. Mamy szansę wypromować „Perłę” Mazur Zachodnich w województwie, a później także w kraju. Do dzieła!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.