NOWE KOMBINEZONY, KASKI, OBUWIE I ODZIEŻ DLA POLICJANTÓW MOTOCYKLISTÓW

Policjanci ruchu drogowego w Ostródzie będą jeździć na motocyklach w nowym umundurowaniu. Zakup skórzanych kombinezonów, kasków, rękawic, obuwia i odzieży termoaktywnej dla motocyklistów został sfinansowany przez Urząd Miasta Ostróda.

W piątek 29 lipca Burmistrz Miasta Ostróda – Czesław Najmowicz przekazał policjantom ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zestaw nowego umundurowania motocyklowego. Kombinezon i inne elementy umundurowania odebrał mł. insp. Przemysław Rawa – Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie.

W spotkaniu wzięli udział także I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie mł. insp. Marek Żebrowski, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Artur Kosieradzki jak również sami policjanci, którzy na co dzień będą używać nowego umundurowania.

Zestaw za blisko 8 tysięcy złotych składa się ze skórzanych kombinezonów, kasków, rękawic, obuwia oraz odzieży termo aktywnej. Nowe umundurowanie trafiło do komendy dzięki staraniom Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie mł. insp. Przemysława Rawy

Po spotkaniu motocykliści już w nowym wyposażeniu wyruszyli na zabezpieczenie pikniku country w Mrągowie.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.