KORMORAN ZWIERZEWO ZAGRAŁ Z MKS MIŁAKOWO

18.02.2024 w Ostródzie seniorzy Kormorana Zwierzewo rozegrali drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej.

Przeciwnikiem drużyna MKS Miłakowo walczącą o awans do ligi okręgowej. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Miłakowa 4:1. Brak kilku zawodników podstawowego składu co wymusiło na trenerze przeprowadzenie pewnych eksperymentów w ustawieniu.

Drużyna ze Zwierzewa mecz rozpoczęła w ustawieniu: Chełmiński-Siechodnik,Rogala, M. Wasiak, Sezonienko- Liberacki, Kiński, Sokołowski, Farasiewicz, D. Wasiak, zawodnik testowany. Na boisku pojawili się również: zawodnik testowany, Kędzierski.

„Mecz nie układał się po naszej myśli od początku. Szybko strącona bramka, błędy przy rozgrywaniu Piłki do tego braki kadrowe, kilku zawodników wystąpiło nie w pełni sił wszystko to sprawiło, że nie mogliśmy wejść w mecz tak jak byśmy chcieli. Dużo nerwowości w naszych poczynaniach. Zauważalne też było, że jesteśmy w środku ciężkiego okresu przygotowawczego. W najbliższych tygodniach skupiać się będziemy na poprawieniu tego co nie zagrało dzisiaj” – skomentował trener.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.