MARCIN OCIEPSKI I PIOTR ŁUKASIK Z PUCHAREM POLSKI!

Kolejny duży sukces pary Team Proskos. Marcin Ociepski z Ostródy i Piotr Łukasik pochodzący ze Starych Jabłonek kolejny raz nie mieli sobie równych zdobyli Puchar Polski w siatkówce plażowej.

W nasi zawodnicy pokonali Bartłomieja Kiernoza i Jakuba Zdybka. W pierwszym set zakończył się ich zwycięstwem 21:13 dzięki m.in. dobrej grze w ataku teamu i celnych zagrywkach Marcina Ociepskiego. W drugim secie przy stanie 18:13 kontuzji nabawił się Bartłomiej Kiernoz i finał pary z Mazur stał się faktem.

W finale nasi zawodnicy pokonali parę Michał Kądzioła i Bartłomiej Malec. O zwycięstwie decydował tie-break. Po pierwszym wygranym secie w drugim lepsi okazali się rywale, którzy po niezwykle zażartej walce wygrali 29:27. Tie-break padł łupem ostródzkiej pary, choć nie było łatwo. Ostatecznie set zakończył się wynikiem 15:13 i Marcin Ociepski oraz Piotr Łukasik mogli unieść ręce w geście tryumfu . Zwycięstwo w Pucharze Polski w turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017 stało się faktem.

W tym sezonie to już kolejny zwycięski turniej pary Ociepski/Łukasik. Wcześniej zwyciężyli chociażby w niedawnym turnieju Plaża Open w Gdańsku.

Dodatkowo nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Marcin Ociepski,

Gratulujemy.

Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski:

  1. miejsce: Marcin Ociepski, Piotr Łukasik
  2. miejsce: Michał Kądzioła, Bartłomiej Malec
  3. miejsce: Adam Andrys, Roman Andrys

MVP Pucharu Polski – Piotr Łukasik

Foto: Facebook Łukasik/Ociepski Team Proskos

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.