POGROM W ”MAŁYCH DERBACH”. MIŁAKOWO-SOKÓŁ 0:7

W rozegranym w środę 14 września meczu 2 rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski Sokół pokonał na wyjeździe MKS Miłakowo 7:0.

W środowym meczu z różnych powodów, poza kadrą meczową znaleźli się Michał Kiełtyka, Szymon Dowgiałło, Tomasz Porębski, Bartosz Pawluczuk oraz Jakub Kopacz. Na ławce rezerwowych spotkanie rozpoczęli dotychczasowi pewniacy: Norbert Florczak, Łukasz Święty, Jakub Mysiorski i Dawid Kasprzyk.
Ostródzianie już w 6 minucie wyszli na prowadzenie po golu Szymona Szałkowskiego. Podopieczni Janusza Bucholca w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku w Miłakowie, czego efektem były 2 bramki Maksyma Kventsara i jedna Mateusza Furmana.
Po przerwie na boisku pojawił się m.in. Łukasz Święty i swoją obecność potwierdził dwie bramkami. Szczególnej urody była ta zdobyta z rzutu wolnego z 23 metrów. Wynik meczu, na 5 minut przed końcem ustalił Jakub Banul.

MKS Miłakowo – Sokół Ostróda 0:7 (0:4)
Kventsar 2, Święty 2, Szałkowski, Furman, Banul.
Sokół: Turcinavicius – Skok, Skiba, Klimek, Kventsar, Malinowski, Musiński, Furman, Banul, Szałkowski, Holovchenko oraz Święty, Mysiorski, Kasprzyk, Mróz.

Dzięki tej wygranej Sokół awansował do 1/8 Pucharu, a nasz przeciwnik zostanie wyłoniony w wyniku losowania. Mecz 1/8 WPP zaplanowano na początek marca przyszłego roku.

A już w sobotę 17 września zapraszamy kibiców na ligowe spotkanie. Na własnym boisku podejmować będziemy Concordię Elbląg. Początek meczu o godz. 16:00.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.