POWIATOWE ZAWODY WĘDKARSKIE SŁUŻB MUNDUROWYCH

W miniony weekend w miejscowości Kretowiny odbyły się „I Drużynowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych Powiatu Ostródzkiego z łodzi”.

Na starcie stanęło 15 dwuosobowych drużyn. Byli to mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, Komisariatu Policji w Morągu, funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Ostródzie, funkcjonariusze Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, Państwowej Straży Pożarnej w Morągu oraz  funkcjonariusze Straży Pożarnej Jednostki Wojskowej w Morągu.

Połów ryb odbywał się zgodnie z regulaminem zawodów metodą spinningową przez 5 godzin. Liczyły się ryby tylko z dwóch gatunków: szczupak powyżej 50 cm i okoń powyżej 15 cm długości.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z KP w Morągu w składzie:  st. asp. Andrzej Dąbrowski, asp. szt. Robert Rozbicki.  Złowili oni łącznie 16 ryb.

Drugie miejsce należało do sekc. Tomasza Długińskiego i mł. ogn. Jarosława Stefaniak, którzy reprezentowali  Powiatową Państwową Straż Pożarną w Ostródzie.

Trzecie miejsce zajęła drużyna z Komisariatu w Morągu w składzie: st. asp. Grzegorz Żochowski i st. asp. Tomasz Jackiewicz.

Dyplomy wraz z nagrodami wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski wraz z  wójtem gminy Małdyty Marcinem Krajewskim.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.