NOWY PARKING I REMONT ZEWNĘTRZNY PRZYCHODNI

Przed miesiącem informowaliśmy o remoncie parkingu za przychodnią miejską. Jak się okazało to nie wszystko. W planach są kolejne inwestycje mające na celu zwiększyć komfort klientom jak i pracowników obiektu.

WIĘKSZY, NOWY PARKING

W tym tygodniu zakończono remont parkingu za Przychodnią. Teren został utwardzony, następnie położono asfalt, teraz realizowana zostanie reszta inwestycji –  Remontem i rozbudową objęty zostanie również parking przed frontem budynku, zagospodarowany zostanie również pas zieleni. W związku z tym, powstanie znacznie więcej miejsc do parkowania. Najprawdopodobniej przedni parking będzie gotowy do użytku w październiku – powiedział Andrzej Wiczkowski, starosta ostródzki. Łącznie, oba parkingi będą kosztować 160 tys. złotych.

TERMOMODERNIZACJA I NOWY PODJAZD W TOKU

Obecnie w Starostwie pracują nad dokumentacją mającą umożliwić ocieplenie Przychodni i uczynienie jej bardziej ‘’reprezentatywnej’’ – planujemy termomodernizację przychodni, jak i remont podjazdu i schodów. Na to przedsięwzięcie staramy się uzyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego – dodaje Starosta. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy ruszą prace. Będziemy informować Państwa w tej sprawie.

Plany jakie mają władze powiatu cieszą. Przychodnia od lat jest ‘’zastawiana’’. Obecnie często nie ma gdzie zaparkować i można również zostać przez kogoś zastawionym. W październiku prawdopodobnie ten problem zostanie zażegnany.

3 komentarze

Panie starosto kiedy zostanie rozwiązany problem ze składem węgla za biedronką przy ulicy grunwaldzkiej??? Kto wogóle wydał pozwolenie na handel węglem i gazem pod oknami bloku?pozdrawiam mieszkaniec bloku przy ulicy paderewskiego.

To może jeszcze chodnik przed przychodnią – tak do kompletu. W środku miasta, a nogi można połamać.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.